Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert anonymt 10:38, tor. 9 februar 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Eigersund og Rogaland 1 minutt senere

Har kjøpt en ny audi a4 og denne er det ikke mulig å kjøre over fartsdumpene med om vi er 4 voksne i bilen.Fartsdumpene KAN UMULIG være riktig konstruert når en helt ordinær familiebil blir skadet av å passere disse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:13, tor. 8 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter