Tilbake til alle rapporter

Ufarbart kjørefelt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 06:59, ons. 15 februar 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Sutterøygatas vestgående kjørefelt er helt ufarbart. Ser ut som om noen har forlatt et veiarbeidsområde. Det er ikke skiltet eller annen markering som viser at hullene er for store til å kjøre i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    Publisert anonymt 10:01, fre. 1 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter