Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Fredrik Hägnemark 22:46, ons. 15 februar 2012

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelysene i Smestadbråtan og Søndre Smestad sluttet å fungere for ca en uke siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:32, tor. 15 mars 2012

  • Gatelysene i Søndre Smestad fungerer fortsatt ikke!

    Sendt inn av Fredrik Hägnemark 15:32, tor. 15 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter