Tilbake til alle rapporter

Brøyting gang og sykkelvei.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Arne Andersen 17:08, ons. 29 februar 2012

Sendt til Hemnes og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

En del av Nordmarkveien i Finneidfjord blir ikke brøytet.Denne veien er skiltet som gang og sykkelvei, og blir brukt av de syklende for å slippe å sykle gjennom tunnellene. Vet ikke om det er komm. eller vegvesenet som har ansvaret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?