Tilbake til alle rapporter

Bruhagen sentrum

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 19:34, ons. 9 mars 2011

Sendt til Averøy mindre enn et minutt senere

Bruhagen sentrum har ingen busskuret selv om står skilte (buss-stop)bak bruhagen sentrum.
pasasjerer venter der i stygt vært regn snør eller blåser grafti.tenk gamle og barn venter bussen der i stygt vær. hvem som ansvar å bugge busskuret der ? kommune,nettbuss eller statenvegvesen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter