Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Petter Birkeland 09:56, tor. 29 mars 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Enebakk 4 minutter senere

En mørk lampe, har vært mørk i hele vinter. I tillegg ble stolpen ved siden av påkjørt for et par måneder siden, den ligger fremdeles bare slengt i veikanten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:12, lør. 28 april 2012

  • Det ble sagt at en gåen lyspære i en gatelykt ville bli byttet innen to uker, ennå har ingenting skjedd, etter over 4 uker.

    Sendt inn av Hans Petter Birkeland 11:12, lør. 28 april 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Petter Birkeland 13:00, lør. 26 mai 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter