Tilbake til alle rapporter

Autovern

Rapportert anonymt 19:46, tir. 24 april 2012

Sendt til Lenvik og Troms 4 minutter senere

Det burde ha vært autovern mellom gang/sykkelveg og rv86 i Storvika fra buss stoppet ved rikets sal og mot eksisterende mot kryss rv855. Det er mange barn som bruker gang/sykkelvegen der som leke område. Burde ha vært gjort for mange år siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:34, tir. 22 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter