Tilbake til alle rapporter

Gamlevegen på Stette

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:15, søn. 29 april 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Skodje 4 minutter senere

Heile vegen står framføre ei solid opprusting. Mange hol i vegen og djupe spor. Ubehageleg og vanskeleg både for gåande, syklande og køyrande. I tillegg trengs det fartsdumpar i ytste delen av vegen, like ved skulen. Mange ungar ferdast her, men det er ikkje alle vaksne som respekterer fartsgrensa!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter