Tilbake til alle rapporter

Asfaltering

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:23, man. 30 april 2012

Sendt til Gjesdal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

La gatestein i gårdstun for ca 2 år siden.Gaten utenfor var dårlig asfaltert klaget til Gjesdal kommune som sa de skulle fikse dette. Dette er enda ikke utført

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:24, tir. 29 mai 2012

  • Måtte gjøre det selv , det så ikke ut til å skje noe fra kommunen

    Publisert anonymt 21:10, ons. 27 juni 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter