Tilbake til alle rapporter

Dårlig merking av vei

Rapportert anonymt 11:22, ons. 2 mai 2012

Sendt til Kongsvinger og Hedmark 2 minutter senere

Når man kommer fra Glommengata og skal ut i rundkjøringen mot Solørveien så er det 2 felt. Er merket på vei Høyre felt hvis man skal til høyre. Venstre felt hvis man skal rett frem eller til venstre. Merkingen er veldig dårlig Nesten umulig å se. En som kjørte opp til førerkort fikk anmerkning fordi vedkommende valgte venstre fil når hun skulle rett frem. Her er det veldig fort gjort å velge feil fil på grunn av manglende merking så dette bør rettes snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter