Tilbake til alle rapporter

Dårlig merking av vei

Rapportert anonymt 11:22, ons. 2 mai 2012

Sendt til Hedmark og Kongsvinger 2 minutter senere

Når man kommer fra Glommengata og skal ut i rundkjøringen mot Solørveien så er det 2 felt. Er merket på vei Høyre felt hvis man skal til høyre. Venstre felt hvis man skal rett frem eller til venstre. Merkingen er veldig dårlig Nesten umulig å se. En som kjørte opp til førerkort fikk anmerkning fordi vedkommende valgte venstre fil når hun skulle rett frem. Her er det veldig fort gjort å velge feil fil på grunn av manglende merking så dette bør rettes snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?