Tilbake til alle rapporter

Ødelagt vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:26, ons. 2 mai 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region nord og Målselv 3 minutter senere

Vei 87 fra Tamok bru og til Holt. her er det asfalt som er oppløst, og fare for ødelagte biler!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • problemet med hull i vei/oppløst asfalt ble løst med å fylle hullene. Disse "fyllmassene" begynner nå å løsne noen steder.

    Publisert anonymt 10:58, tor. 31 mai 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter