Tilbake til alle rapporter

Kast og dumper i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:41, ons. 2 mai 2012

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Kast og dumper i veien,Fare for at folk kan kastes av veien om de ikke er forberedt på dem. Finnes i begge kjøreretninger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:33, tor. 31 mai 2012

  • Ikke løst enda, blitt verre.

    Publisert anonymt 00:33, tor. 31 mai 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:34, tor. 28 juni 2012

  • Fremdeles ikke gjort noe. Ikke skilting engang.

    Publisert anonymt 09:34, tor. 28 juni 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:53, tor. 26 juli 2012

  • Fremdeles ikke skiltet eller gjort noe med.

    Publisert anonymt 11:53, tor. 26 juli 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter