Tilbake til alle rapporter

Feil oppsatt skilt på skuleveg

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Vidar Feldt 00:42, tor. 3 mai 2012

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Eg har teke kontakt med Jølster kommne, men har ikkje fått tilbakemelding om at dei må snu pilane slik at elevane (barn) lærer skilta rett og gjer det skilta seier at dei skal gjere. Det skulle ikkje vere så vanskeleg for Jølster kommune og snu dette. Det er vanskeleg. Kanskje det får dei til å skru ut fire skruer og gjere jobben. Kommunal veg frå Viken2 mot skulen ved Skei Barnehage

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter