Tilbake til alle rapporter

Dårlig dreneringsgrøft

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Roy Harald Pettersen 22:59, ons. 9 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Saltdal 1 minutt senere

Dårlig dreneringsgrøft langs jernbane ved eiendom 8/2, som skaper store vann dammer på motsatt side av jernbanne fylling. Dette medfører at det blir store vannmengder i innkjørsel til eiendom 8/2 og på kommunal vei i området. Trolig blir også jernbanefylling undergravd av vannmassene som renner gjennom jernbanefylling.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har fått tatt dette opp med jernbaneverket, som har sett på dette og skal sette igang tiltak i saken.

    Sendt inn av Roy Harald Pettersen 16:55, tor. 7 april 2011, markert som fikset

  • Desverre så er det ikke skjedd noe mere siden april 2011.

    Sendt inn av Roy Harald Pettersen 11:10, fre. 11 november 2011, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter