Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei på enden av bru

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:49, tor. 17 mai 2012

Sendt til Orkdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Store hull i asfalt på enden av brua der man svinger av enten mot løkken eller hølonda. Vanskelig å unngå dem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?