Tilbake til alle rapporter

Kostebil, Husefeltet

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatefeiing av Halldor Espe 19:59, søn. 27 mai 2012

Sendt til Statens vegvesen region vest og Ullensvang herad 1 minutt senere

Kostebilen har ikkje fullført arbeidet på kommunal vei for andre året på rad. Kommer den?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:01, man. 25 juni 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?