Tilbake til alle rapporter

MAnglende fartsdumper

Publisert av ane lian 21:20, søn. 10 juni 2012

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 5 minutter senere

Etter at strandveien fikk nye boliger er det blitt mange barn i dette boligområdet det har også medført til økende trafikk. Det hadde vært flott om det kom fartsdumper her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:03, søn. 8 juli 2012

  • Etter at strandvegen er blitt "ny" har det flyttet inn flere foreldre på denne veien, vil også legge til at det er mange som jobber på sykehuset som leier i den gaten som er bekymret for høy fart. Fartsdumper kan løse dette problemet.

    Sendt inn av ane lian 22:03, søn. 8 juli 2012

  • Tatt til orientering

    Sendt inn av kjde@svk.no 14:13, fre. 13 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter