Tilbake til alle rapporter

Huller i fartsdump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:25, tor. 10 mars 2011

Sendt til Grimstad 4 minutter senere

Huller i fartsdump i Terje Løvås vei rett ved rundkjøringen på RV420. Rapportert til 175 flere ganger i løpet av det siste året og det har blitt lappet på men hullene kommer tilbake. Løse brostein. Sagt fra til 175 for en uke siden, men det er ikke fikset enda.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er rapportert flere ganger de siste par årene, noen ganger blir det lappet på men problemet kommer igjen. Den siste gangen ser det ikke ut til at noen har gjort noe som helst.

    Publisert anonymt 09:51, tor. 7 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:51, tor. 7 april 2011

  • Enda ikke fikset, men Vegvesenet har sagt de skal fikse det snart...

    Publisert anonymt 13:28, tor. 5 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:18, tor. 2 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter