Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:26, tir. 10 juli 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 3 minutter senere

Det er en fordypning i veien sørgående løp som forårsaker risting i huset der jeg bor og kraftige smell i lastebiler da dem passerer forbi dette stedet. Dette er nå blitt en stor plage, spesielt om natten. Dette påvirker min nattsøvn. Jeg er avhengig av en min søvn, slik at jeg kan være opplagt i min jobb som tung transport sjåfør. Dette problemet har oppstått tidligere og det ble det da midlertidig ordnet. Vet at denne vei har plan for vegutbygging men inntil dette skjer må dette problem ordnes først. På forhånd takk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er fortsatt ikke løst etter nesten ett ÅR. Når skjer det forbedringer på dette sted. Arild Kalsnes

    Sendt inn av Arild Kalsnes 12:58, lør. 16 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter