Tilbake til alle rapporter

Store søkk/humper

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:49, tir. 17 juli 2012

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Flere store søkk/humper i Østerliveien, og ett i Borgenveien. Mange får skadet støtfangere ved å kjøre her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Er nå utbedret

    Publisert anonymt 11:13, søn. 23 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?