Tilbake til alle rapporter

Dårleg asfalt og svært dårleg vegoppmerking i tunnelen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:27, ons. 1 august 2012

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

I tunnelen er asfalten ut mot vegkantane dårleg, og vegoppmerkinga (kvit kantlinje) er svært dårleg. Dette fører til at mange, i den uopplyste og smale tunnelen, vel å leggja bilen godt inn mot midten av vegbana. Dette er derfor eit svært farleg punkt langs fylkesvegen som nokon bør sjå på 8og utbetre) snarast råd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?