Tilbake til alle rapporter

Utslitt fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:35, man. 3 september 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Fotgjengerfelt over Sandgata er helt bortslitt; ikke lett å forholde seg til om det er fotgjengerfelt hverken for gående eller bilister. Når ikke fotgjengerovergangene er merket med skilt mener jeg det er et større krav til at de er skikkelig merket på bakken...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fotgjengerfeltene i sentrum er malt opp

    Publisert anonymt 10:49, ons. 9 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter