Tilbake til alle rapporter

Kuler midt i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:05, man. 3 september 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 5 minutter senere

På E6 fra Kvislabakken og nordover er det noen merkelige kuler midt i hvert kjørefelt, akkurat som at underlaget under asfalten presserasfalten opp. Ikke noe særlige å kjøre på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken oversendes Statens Vegvesen som riktig behandlende instans.

    Sendt inn av Stjørdal kommune 12:22, man. 3 september 2012

  • Endrer seg over tid; ingen forverring

    Publisert anonymt 11:00, ons. 15 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter