Tilbake til alle rapporter

Gangveg blokkert

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Fredrik Hägnemark 12:00, man. 17 september 2012

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gang- og sykkelvegen rett etter Hektneråsen FUS barnehage er blokkert av en "bunte" med Gatlys som har ligget der i flere måneder, samt et velta tre. Kan dere fjerne dette så vi som bor i Tristilsvingen og Tristilvegen kan gå trygt med ungene våre til barnehagen og skolen. Nå må vi gå i vegen forbi stedet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Fredrik Hägnemark 19:37, man. 15 oktober 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter