Tilbake til alle rapporter

Dump i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Simen Olsen 12:44, tor. 4 oktober 2012

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det har vært en stor dump i veien i mange år her i forbindelse med noen kummer. Det har vært fylt for lite masser tilbake rundt kummene sånn at det blir en dump. Det er hel asfalt over dumpa. Asfalten bør fjernes og veien og kummene bør bygges opp med ca 20 cm før det asfalteres på nytt.

Det har vært forsøkt reparert med

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:43, tor. 1 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:13, tor. 29 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:20, lør. 29 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:34, lør. 26 januar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter