Tilbake til alle rapporter

Forlat bilvrak

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Yngvar Jahr 11:13, søn. 28 oktober 2012

Sendt til Kongsvinger 2 minutter senere

Som følge av humpete asvalt er det noen som har skjørt av veien og bare forlat sitt bilvrak her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det mangeler også gul midt stripe på veien her

    Sendt inn av Yngvar Jahr 11:14, søn. 28 oktober 2012

  • Hele streknigen fra Masterudkrysset (med untak av streknigen frem til broa)til riksgrensen til Sverige er full av vaskebrett i asvalten og store hull.Håper dette kan utbedres før det skjer en dødsulykke på denne streknigen.

    Sendt inn av Yngvar Jahr 11:17, søn. 28 oktober 2012

  • Bilvrak forsatt ikke fjernet

    Sendt inn av Yngvar Jahr 23:06, lør. 3 november 2012

  • bilen ble forholdsvis fort fjernet.Men veien er forsatt veldig dårlig måtte nylig avbalangsere dekkene mine på ny.

    Sendt inn av Yngvar Jahr 15:43, søn. 25 november 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter