Tilbake til alle rapporter

Vei skulder

Rapportert i kategorien Gater/Veier av stig arild tørum 08:49, tir. 6 november 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meråker 1 minutt senere

Vei skulder ved autovernet har gått i elva

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • problemet er ikke løst, men jeg skriver d, pga gidder ikke vent på Meråker kommune skal ta tak i saken.det tar som regel en evighet.

    Sendt inn av stig arild tørum 17:01, søn. 9 desember 2012, markert som fikset

  • Da ble jobben ferdig utført i dag.

    Sendt inn av stig arild tørum 16:55, man. 6 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter