Tilbake til alle rapporter

Vannansamling (antagelig tett drenering) Havrestubben 2

Rapportert anonymt 23:49, man. 12 november 2012 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Akershus og Sørum mindre enn et minutt senere

Samler seg vann i grøft mellom veg og hage til Havrestubben 2. Skyldes antagelig dårlig drenering/grøfting ift vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 06:39, tir. 11 desember 2012

  • Problemet ble løst overraskende raskt. Gikk ikke mange dagene før gravemaskin var i gang med å utbedre dreneringen. Flott :)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 06:39, tir. 11 desember 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?