Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:17, tir. 13 november 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stranda 3 minutter senere

Gatelys ved Lysgårdsvegen 42 mangler glassdeksel. Dekselet falt ned i stormen ifjor vinter. Gatelys ved Lysgårdsvegen 44 virker ikke. Rekkverk/autovern på bro har sklidd ut.Alt dette vedrører Lysgårdsvegen i Eide Kommune

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter