Tilbake til alle rapporter

Hull i vei, E18 nord for Tollerud

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stian Martinsen 21:42, tor. 29 november 2012

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hull i asfalten noen hundre meter nord for Tollerud rasteplass, nordgående høyre kjørefelt. Litt usikker på nøyaktig posisjon, men før Bjørgetunnelen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys mørkt

    Sendt inn av Stian Martinsen 22:14, tir. 3 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter