Tilbake til alle rapporter

Gatelykt som ikke lyser

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars D. 15:10, søn. 16 desember 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik mindre enn et minutt senere

Hei. Jeg vil melde fra om en mørk gatelykt som står på parkeringsplassen ved de kommunale boligene i Ametystveien på Engehaugen. Den er plassert bortenfor hus nr.35 blant flere bjørketrær, og står også like ved to containere. Har vært ute av drift ganske lenge. Fint om det kan ordnes med lys der snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt ikke i orden med lys der.

    Sendt inn av Lars Dahle 17:25, man. 16 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter