Tilbake til alle rapporter

Lyskastere blender

Publisert av Jan Henrik Andresen, styreleder SLF Asker og Bærum 13:53, ons. 19 desember 2012

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

Flere meget kraftige lyskastere på byggeplass er silt slik at de blender fotgjengere, syklister og bilister som kjører Rolsbuktveien nordover. De bør 1) rettes nedover og 2) skrus av om natten (ingen jobber der kl 05:30 så vidt jeg kan se).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jan Henrik Andresen, styreleder SLF Asker og Bærum 14:06, ons. 16 januar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter