Tilbake til alle rapporter

Brubelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Jøran Grytten 00:10, fre. 21 desember 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Lyset på bru øverst i steindalen går til tider av på kveldstid, og blir av til neste kveld.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter