Tilbake til alle rapporter

Defekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Linda Sundal 22:49, søn. 13 mars 2011

Sendt til Ørsta 1 minutt senere

Gatelyset i dette krysset er nesten alltid ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys ved avkøyring til Ytrehovdevegen 37 blinker og ramler ofte ut

    Sendt inn av Narve 06:50, tir. 29 mars 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:48, tir. 12 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter