Tilbake til alle rapporter

Lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:29, tir. 5 februar 2013

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Lys i stolpe virker ikke. I enden av garasjerekka, Skrubbekjærveien, mot lekeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Uvisst om kommunen fikset denne, eller om den fikset seg selv..

    Publisert anonymt 21:14, tir. 5 mars 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter