Tilbake til alle rapporter

Høy fart og krysningspunkt for skolebarn

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ivan Telatin 21:05, man. 25 februar 2013

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Riksvei 755 gjennom Inderøy har en stor mengde tung - og privatbiltrafikk, og denne overgangen er i starten/enden av et langt rettstrekke hvor det ofte er høyere fart enn skilting tilsier. Dette punktet er et krysningspunkt for barn til/fra skole og fritidsaktiviteter, derfor trengs det fartsregulerende tiltak som fartsdumper eller forhøyet gangfelt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:07, søn. 31 mars 2013

  • Still open, via questionnaire, 21:33, tir. 30 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?