Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt påbuds skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Kjell T. Borgsjø 07:58, ons. 13 mars 2013

Sendt til Frogn og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

På midtrabatt er det her et nedkjørt påbuds skilt. Litt farlig da dette er rett etter en skarp sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra. Løst kjapt.

    Sendt inn av Kjell T. Borgsjø 20:49, ons. 10 april 2013, markert som fikset

  • Hei Dette samme skiltet er nå nedkjørt enda en gang. Ble løst raskt første gang det ble rapportert, men har skjedd igjen.

    Sendt inn av Kjell T. Borgsjø 14:26, tir. 18 mars 2014, åpnet på nytt

  • Løst

    Sendt inn av Kjell T. Borgsjø 14:52, ons. 16 april 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter