Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikehold 755

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:05, tir. 2 april 2013

Sendt til Mosvik og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Her er det reparert et hull i vegen. Men det er gjort en veldig dårlig jobb, så når man kjører over her i den farten man har lov til, risikerer man å ødelegge bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter