Tilbake til alle rapporter

Uoversiktlig sving

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:33, tir. 2 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Inderøy 2 minutter senere

Her er det veldig smalt. Hvis en stor bil og en personbil møtes, må det kjøres utenfor asfalten, men det værste er at det er vegetasjon/busker her som gjør at svingen er uoversiktlig og trafikkfarlig. Også fordi det er bratt terreng utenfor svingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Grunneier og Vegvesenet skal i April ha en befaring for å klarlegge fjerning eller flytting av hekken.

    Publisert anonymt 12:03, ons. 3 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter