Tilbake til alle rapporter

Trafikkfalig område

Rapportert i kategorien Hull i vei av Per Trolie 12:58, fre. 5 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 2 minutter senere

Her er det blitt meget dårlig asfalt midt i svingen å midt i veibanen og vidre mot Klæbu. (sporette)Det går idag meget stor tungtransport på denne veien som dere vet og bør fikses før det skjer ulykke her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er ikke løst

    Sendt inn av Per Trolie 13:00, fre. 5 april 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:33, fre. 3 mai 2013

  • skaden er ikke utbedret. asfalt i mittfeltet er fortsatt hullete og dyp kan som kan skadde dekkene på bilene og forårsak uhell i svingen som er veldig trafikkert av tonge kjøretøy. grustransport. Ps. kantene ser jeg er reparert. lappet i hullene.

    Sendt inn av Per Trolie 15:33, fre. 3 mai 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:16, fre. 31 mai 2013

  • Det er lappet på her i svingen og det ser nå ut som ett lappeteppe,men bedere enn ingen ting.

    Sendt inn av Per Trolie 12:18, lør. 29 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter