Tilbake til alle rapporter

Stor dam i Drømkollveien

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Marianne HS Hansen 19:56, fre. 5 april 2013

Sendt til Vestby 4 minutter senere

Ved postkassestativet ved den gamle barnehagen er det en dam som stadig øker i størrelse. Dammen er ved en avløpsrist, men denne ser ut til å være helt tett. Dammen dekker nå en stor del av veien der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Legger ved bilde

    Sendt inn av Marianne HS Hansen 20:25, fre. 5 april 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Marianne HS Hansen 15:08, tir. 7 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter