Tilbake til alle rapporter

Jord/grusmasse etter vannlekkasje

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:33, tir. 9 april 2013

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Nederst i Tverrvegen ligger et tykt lag jord/grus, stein som ble ført dit sammen med store vannmengder under et rørbrudd i Blilivegen i januar. Ligger og hinrer for at overflatevann kan renne ned i sluk. I tilegg 2 tette sluker i krysset Tverrvegen-Åsvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:21, ons. 8 mai 2013

  • .

    Sendt inn av torkve@levanger.kommune.no 15:02, tirsdag 28 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter