Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys mørke.

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Rune Venes 23:58, lør. 13 april 2013

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Frå Rv 5 og opp Dalavegen til Sogndal Alders og sjukeheim er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:47, søn. 12 mai 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Rune Venes 12:47, søn. 12 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?