Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys mørke.

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Rune Venes 23:58, lør. 13 april 2013

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Frå Rv 5 og opp Dalavegen til Sogndal Alders og sjukeheim er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:47, søn. 12 mai 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Rune Venes 12:47, søn. 12 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?