Tilbake til alle rapporter

Hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:27, søn. 14 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region vest og Suldal 2 minutter senere

Midt i vegbanen er der hull. Få år tilbake var der hull på samme sted, det ble reparert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?