Tilbake til alle rapporter

Fartsdump

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tor Arne Andersen 15:21, ons. 17 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Hof 4 minutter senere

Brå kant på fartsdumpen. Slitt kant.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:33, ons. 15 mai 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:10, ons. 12 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter