Tilbake til alle rapporter

Hullete vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tommy Nordeng 07:42, fre. 19 april 2013

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Den kommunale veien fra Laksraet (Laksraveien) er veldig hullete nå i vårløsninga.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sendte meldinga 7.42 på morran, og klokka 8.06 hadde jeg hyggelig svar fra Øksnes kommune på epost. Tre dager seinere var problemet fiksa!

    Sendt inn av Tommy Nordeng 15:24, tir. 21 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter