Tilbake til alle rapporter

Tett kum ved Rungstadvatnet får vannet til å flomme over Vassaunveien

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 14:41, søn. 21 april 2013

Sendt til Steinkjer 4 minutter senere

I grøfta ved Vassaunveien 4 er det en kum som enten er frossen eller full. Det gjør at overflatevannet renner nedover veien og graver opp denne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:31, søn. 19 mai 2013

  • Gammel sak. Lukkes som løst.

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 00:00, ons. 18 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter