Tilbake til alle rapporter

Veikant "vasket" ut

Rapportert i kategorien Hull i vei av Liv Andreassen 15:16, tor. 25 april 2013

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Ved snuplass/ferist i lia er deler av veikant "vasket" etter store mengder med is og vann i vinter. Redd for at dette kan føre til trafikkulykke.

(veien mellom lia og Myre er generelt i dårlig stand pga humper, sprekker og generelt dårlig dekke).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:25, tor. 23 mai 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Liv Andreassen 21:25, tor. 23 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?